Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Lajme Shqip RSS
Lajme shqip - Lajmet e fundit - Lajmet Kryesore nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia Shqiptare dhe nga bota.
lajme   lajmet-e-fundit   lajmet-kryesore-lajme-shqip   lajmi
Shtuar më 13.05.2010 - 16:27:31 nga itlo
Kategoria: Lajme Eksporto RSS-Feed
http://laj.me
 
 
artikujt e fundit
 
Kreu i Wikileaks: Më vrasin, nëse ekstradohem në SHBA
Themeluesi i WikiLeaks-it, Julian Asange, tha se “gjasat janë të mëdha” që ai të vritet nëse duhet të ekstradohet nga Britania në SHBA nën akuzat (c) Lajmifundit.com
24.12.2010 - 10:00:40
http://laj.me/25631
 
Krishtlindjet, kthehen emigrantët, 6 km rradhë në Kakavijë
Numri i emigrantëve që po kthehen në Shqipëri ka shënuar rritje sot në prag të festës së Krishtlindjeve. (c) Lajmifundit.com
24.12.2010 - 10:00:25
http://laj.me/25630
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.