Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Reklama falas - Njoftime falas RSS
Njoftime falas - Shitje dhe blerje www.reklamafalas.com është një platformë, ku mund të ofrosh apo të kërkosh:Njoftime pune ,kurse, shitje dhe blerje , makina dhe motora oferta, artikuj, mallra, shërbime, punesime , makina , Motora, aktivitete etj...
punesime   makina   apartamenta
Shtuar më 09.06.2010 - 15:32:57 nga reklait
Kategoria: Biznes Eksporto RSS-Feed
http://www.reklamafalas.com/
 
 
artikujt e fundit
 
Shtepi 1 Katshe, 130 m. Cmimi 45.000 Euro (Rruga Ali Demi ne krahe te poligrafikut)
Shitet shtepi private e ndertuar para 29 vitesh projektuar per 2-kate (me leje ndertimi per dy kate). E rrethuar, parkohen 2 makina. Me vertetim Hipotekor Vendodhja Rruga Ali Demi (ne krahe te ish-poligrafikut) nga rruga kryesore 100 m
24.12.2010 - 10:19:43
http://www.reklamafalas.com/0/posts/1-Apartamente-Banesa/70-Banesa-n-shitje-/136 ...
 
STUDIO PLANET (TIRANE)
PER GEZIME DHE FESTA FAMILJARE STUDIO PLANET JU OFRON .. 1- KAMERA PROFESIONALE 2- DJ PROFESIONIST 3- MONTAZHE TE FORMATEVE TE NDRYSHME 4- FOTO DHE ALBUME CILESORE NE OFROJME GARANCI NE PUNIMET TONA... PER PRENOTIME KONTAKTONI...... MOBILE....
23.12.2010 - 19:06:36
http://www.reklamafalas.com/0/posts/7-Sh-rbime/41-Sherbime-per-festa-e-dasma/136 ...
 
STUDIO PLANET (TIRANE)
PER GEZIME DHE FESTA FAMILJARE STUDIO PLANET JU OFRON .. 1- KAMERA PROFESIONALE 2- DJ PROFESIONIST 3- MONTAZHE TE FORMATEVE TE NDRYSHME 4- FOTO DHE ALBUME CILESORE NE OFROJME GARANCI NE PUNIMET TONA... PER PRENOTIME KONTAKTONI...... MOBILE....
23.12.2010 - 18:59:32
http://www.reklamafalas.com/0/posts/7-Sh-rbime/41-Sherbime-per-festa-e-dasma/136 ...
 
Apartament 1+1 (Golem - Plazh Durres)
Apartamenti eshte 55 metra katror kurse garazhdi eshte 20metra katror. cmimi eshte 650euro per meter katror. Uji eshte 24ore dhe uje i pishem *jo uje pusi* Apartamenti eshte prane Hotel Besianit dhe distanca nga plazhi eshte 30metra /3min/.
22.12.2010 - 15:51:51
http://www.reklamafalas.com/0/posts/1-Apartamente-Banesa/68-Banesa-n-shitje-1-1/ ...
 
MOBILERIA MONDI (GJILAN RR.QARKORE AFER TREGUT TE RERES)
OFROJM GJITHA LLOJET E MOBILJEVE MOBILJE SIPAS POROSIS ETJ
22.12.2010 - 14:27:50
http://www.reklamafalas.com/0/posts/6-Per-Shtepine/33-Mobilje/1364-MOBILERIA-MON ...
 
Magazina elektronike për eksperienca biznesi (Online)
Lexoni këshillat dhe syqerimet e ekspertëve të biznesit me renome botërore. Gjeni resurse të reja për biznes dhe ekonomi.
21.12.2010 - 02:33:05
http://www.reklamafalas.com/0/posts/10-Biznesi/40-Faqe-interneti/1363-Magazina-e ...
 
Shitese Online
Shoqeria PharmaOne me aktivitet distribucionin e produkteve farmaceutike, per nevojat e saja ne rritje ofron vend pune per Operatore te Shitjes Online. Kriteret Minimale qe duhet te plotesoje kandidatja * Te kete moshen 22-30 vjec, Gjinia (...
20.12.2010 - 18:23:25
http://www.reklamafalas.com/0/posts/2-Oferta-pune/79-shitje-marketing-/1362-Shit ...
 
Mesuese Matematike/ Fizike
Kerkojme Mesuese Matematike / Fizike per Kurs Privat (pasdite): Eksperience pune e detyrueshme. Nr. kontakti: 04 22 80 408.
20.12.2010 - 18:22:31
http://www.reklamafalas.com/0/posts/2-Oferta-pune/89-mesues-e/1361-Mesuese-Matem ...
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.