Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Filma Shqip - Filmat Shqiptar Online Falas Tv Shqip RSS
TvShqip.Info eshte nje faqe e cila ju mundeson qe te shikoni filmat me te ri botror me titra shqip po ashtu kjo faqe ju lejon edhe qe te shikoni televizionet dhe emisionet qe shfaqen neper to online falas.
shqip   filma   online   falas   tv
Shtuar më 15.06.2010 - 10:51:42 nga Admirimi
Kategoria: Video Eksporto RSS-Feed
http://www.tvshqip.info/publ/
 
 
artikujt e fundit
 
Undisputed 1
Kur kampioni i peshave te renda James ‘Iceman’ Chambers vendoset ne burg banori gangester rregullon nje ndeshje boksi me me te fortin e burgut.
15.11.2010 - 16:00:51
http://www.tvshqip.info/publ/8-1-0-200
 
Kites
Në terrenin e ashpër të shkretëtirës meksikan, një njeri i plagosur është lënë për të vdekur në të nxehtin e diellit  të shkretëtirës.  Ky  është djali Xhej. Vdekja po i afrohet, e vetmja gjë që e mban atë gjallë është kërkimi për të gjetur dashurinë e jetës së tij, Natasha. Një grua e fejuar me një burrë tjetë[...]
15.11.2010 - 15:53:21
http://www.tvshqip.info/publ/10-1-0-199
 
Cherry Tree Lane
Një çift është terrorizuar nga një grup i cili është gjuajtur djalin e tyre.
15.11.2010 - 15:46:34
http://www.tvshqip.info/publ/7-1-0-198
 
Operation Endgame
Një betejë vjen midis grupeve të ekipeve te spiunimit te  qeverisë në një strukturë të nëndheshme, pasi shefi i tyre është vrarë.
15.11.2010 - 15:39:11
http://www.tvshqip.info/publ/1-1-0-197
 
The Killing Jar
Një i huaj i armatosur me një armë gjahu merr shtatë peng klientët të një lokali të vogël në rrugë të largët. Por si rritet numërimi i trupave, të mbijetuarit e dëshpëruar zbulojne se një prej pengjeve mund të jetë edhe më e rrezikshem se kapësi i tyre.
15.11.2010 - 15:30:29
http://www.tvshqip.info/publ/1-1-0-196
 
The Social Network
Në vjeshtën e vitit 2003, një student i vitit të dytë në Harvard dhe një gjeni në programim, Mark Zuckerberg, ulet në kompjutrin e tij dhe fillon të punojë mbi një ide të re. Në të njëjtën kohë duke shkruar në blogun e tij dhe duke programuar ai fillon atë që shumë shpejt do të [...]
12.11.2010 - 17:39:02
http://www.tvshqip.info/publ/3-1-0-195
 
Charlie St. Cloud
Charlie St. Cloud që pas vdekjes së vëllait të vogël ka ndryshuar shumë dhe e ka shumë të vështirë të vazhdojë jetën. Ai madje fillon edhe punë si pastrues tek varresat ku dhe është varrosur vëllai i tij. Por kur një vajzë hyn në jetën e tij, ai duhet të bëjë një zgjidhje… të mbajë [...]
09.11.2010 - 15:36:55
http://www.tvshqip.info/publ/10-1-0-194
 
Altitude
Pas disa problemeve teknike misterioze të cilat bëjnë që aeroplani i tyre të dalë jashtë kontrolli, një pilote fillestare dhe katër shokët e saj e gjejnë e veten të rrethuar nga një forcë mbinatyrore.
08.11.2010 - 12:16:04
http://www.tvshqip.info/publ/9-1-0-193
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.