Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Vipat - Celebritetet Shqiptare RSS
Nje blog kushtuar vetem vipave shqiptare, por dhe te huajt nuk lihen menjane. Lajmet dhe thashethemet me pikante.
vipat-shqiptare   vipat   celebritete   celebrity
Shtuar më 13.05.2010 - 16:08:50 nga itlo
Kategoria: Show Biz Eksporto RSS-Feed
http://vipat.info
 
 
artikujt e fundit
 
Xhuli Nura mohon konfliktin me Dafina Zeqirin
Manekinia dhe modelja Xhuli Nura ka mohuar kategorikisht atë që është spekuluar në mediat shqiptare se është përleshur me këngëtaren Dafina Zeqiri, për shkak të, siç thuhej, Krenar Çoçajt. “Me Krenarin jam njohur përmes motrës se tij Abetare Çoçaj dhe ka lindur një shoqëri, kështu para dy vitesh kemi qenë në shoqëri edhe jemi shoqëruar [...]
23.12.2010 - 01:36:53
http://vipat.info/xhuli-nura-mohon-konfliktin-me-dafina-zeqirin/
 
Gënjeshtarja e Shpija2, Arjeta Oruçi
Arjeta Oruçi, konkurrentja e edicionit “Shpija e Kosovës 2” pa dyshim është bërë protagonistja kryesore e këtij edicioni. Pas skandalit të krijuar me zbulimin e jetës private, tani dalin në pah edhe të vërtetat tjera për bukuroshen e Shpija 2. Konkurrentja Arjeta Oruçi qysh në fillim të edicionit e kishte nisur me të keq. Me [...]
23.12.2010 - 01:31:59
http://vipat.info/genjeshtarja-e-shpija2-arjeta-oruci/
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.