Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif BigBrotherAlbania.me RSS
Big Brother Albania 3 - faqja jo zyrtare e shout televiziv Big Brother Albania.
big-brother-albania   big-brother   albania
Shtuar më 17.04.2010 - 19:57:01 nga besi2009
Kategoria: Show Biz Eksporto RSS-Feed
http://www.bigbrotheralbania.me
 
 
artikujt e fundit
 
Jetmiri është fituesi i Big Brother Albania 3
Arbana u komunikon dy baorëve të mbetur se një prej tyre eshte  fituesi i Big Brother Albania 3.Jetmiri eshte konkurrenti fitues i Big Brother Albania 3. Jetmiri ka fituar edicionin e sivjetmë të “Big Brother Albania” në natën finale të të shtunës mbrëma, e cila përmbyll spektaklin që zgjati 16 javë. Paraprakisht u eliminua Jona, e cila [...]
16.05.2010 - 00:15:18
http://www.bigbrotheralbania.me/jetmiri-eshte-fituesi-i-big-brother-albania-3/
 
Erioni, i klasifikuari i tretë
Arbana u komunikon tre baorëve të mbetur se një prej tyre duhet të lërë shtëpinë e BB. Të tre finalistët duken edhe më të emocionuar sesa më parë. Ata qëndrojnë në ankth për vendimin e publikut. Arbana u komunikon se Erioni është finalisti i klasifikuar i treti. Erioni duket i mërzitur, por i detyruar për të [...]
15.05.2010 - 23:58:15
http://www.bigbrotheralbania.me/erioni-i-klasifikuari-i-trete/
 
Klodi, i klasifikuari i katërt
Arbana njofton banorët se tashmë ka ardhur momenti që të njëri prej finalistëve të lërë shtëpinë. Banorët duken në ankth dhe presin plot emocion vendimin e publikut. Arbana u komunikon se Klodi është i eleminuari i parë nga katër finalistët. Klodi ngrihet menjëherë dhe përshëndetet me banorët e ndahet me ta. Klodi, përpara se të dalë nga [...]
15.05.2010 - 23:55:39
http://www.bigbrotheralbania.me/klodi-i-klasifikuari-i-katert/
 
Surprizë për Klodin
Të gjithë e dinë tashmë historinë e Klodit, një rrëfim i cili është komentuar sëshumti edhe në BB. Ai ka treguar shumë pjesë tëkarakterit të tij duke e klasifikuar veten si një personazh i vecantë, plot dinjitet që e ka përdorur atë mjaft mirë në lojën e tij. Për Klodin dimë edhe raportin e munguar me të [...]
15.05.2010 - 23:40:47
http://www.bigbrotheralbania.me/surprize-per-klodin/
 
Miqtë dhe Bertina, surprizë për Erionin
Tashmë është radha e Erionit për të parë surprizën e përgatitur për të. arbana e fton të dalë në kopsht dhe atje habitet kur shikon errësirë, duke bërë edhe disa batuta për frikën nga errësira. Por, në errësië, ai shquan miqtë e tij të ngushtë të cilët e presin në një ambient sikur të jenë [...]
15.05.2010 - 23:35:51
http://www.bigbrotheralbania.me/miqte-dhe-bertina-surprize-per-erionin/
 
Jona në studion e BB
Jona vjen në studion e BB. Kur Arbana e pyet nëse i vjen keq për largimin nga shtëpia, Jona shprehet se e priste këtë moment, madje që gjatë spektaklit të kaluar. Ajo e konsideron pjesmarrjen në BB si një eksperiencë shumë të bukur e të vecantë, për të cilën do ketë mundësi të tregojë gjatë. Ajo thotë [...]
15.05.2010 - 22:58:26
http://www.bigbrotheralbania.me/jona-ne-studion-e-bb/
 
Një jetë në një libër
Arbana i kërkon Jetmirit që të dalë jashtë shtëpisë së BB, pasi aty e pret një surprizë e këndshme. Ai kalon edhe zonën e tunelit për të dalë jashtë shtëpisë dhe befasohet kur shikon një ambient të ngjashëm me atë përpara shtëpisë së tij. Miri ulet në nëj karrike e përballë tij është një monitor ku [...]
15.05.2010 - 22:56:17
http://www.bigbrotheralbania.me/nje-jete-ne-nje-liber/
 
Propozimi i Seldit për Domenikën
Pas daljes së Jonës, Arbana njofton zyrtarisht finalistët e këtij edicioni që janë Domenika, Erioni, Jetmiri dhe Klodi të cilët do t’i gëzohen deri në fund aventurës së tyre. Ajo i përgëzon ata, nërsa ata duken vërtetë të lumtur dhe brohorasin nga gëzimi. Arbana i kërkon finalistëve që të ulen sëbashku, pasi sërish ata janë ulur [...]
15.05.2010 - 22:54:16
http://www.bigbrotheralbania.me/propozimi-i-seldit-per-domeniken/
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.