Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Receta Kuzhine RSS
RecetaKuzhine.net eshte faqja me e madhe shqiptare me receta gatimi nga kuzhina shqiptare, kuzhina kosovare dhe ajo e huaj per familjen tuaj. Ketu do te gjeni receta gatimi nga kuzhina shqiptare, kuzhina kosovare, kuzhina italiane, etj per pergaditjen e gjellerave, embelsirave, speciliteteve te ndrysme me mish viqi, pule dhe peshku, receta per kafe dhe pije, receta supe, receta per pica, etj.
receta-kuzhine   receta-gatimi
Shtuar më 24.12.2010 - 14:13:02 nga besnik
Kategoria: LifeStyle Eksporto RSS-Feed
http://www.recetakuzhine.net
 
 
artikujt e fundit
 
Bajaderë
Nevojiten: 300 gr keksa të bluar , 200 gr bajame, lajthi ose arra të bluara , 200-300 gr sheqer , 250 gr margarinë , 200 gr çokollatë , 1,5 dcl ujë , Glazura: 100 gr çokollatë, 2 lugë vaj. Përgatitja: Uji dhe sheqeri vlojnë 5 minuta. Në sherbet të nxehtë, duke i përzier, hidhen gradualisht [...]
21.12.2010 - 15:16:21
http://www.recetakuzhine.net/bajadere/
 
Sallatë me avokado
Përbërësit për sallatë: sallatë e gjelbër e çfarëdo lloji , avokado , misër , bizele , mish i bardhë pule , majonezë. Dresing: lëngu i 2 limonëve , 3-4 lugë vaj ulliri , 1 lugë e mesme mustardë (senf) , 5 lugë salcë domatesh , kripë , piper. Përgatitja: Në pjatë ovale, vendoset sallata e [...]
20.12.2010 - 15:49:58
http://www.recetakuzhine.net/sallate-me-avokado/
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.