Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif EvropaeLire.org RSS
Radio Evropa e Lirë ofron lajme e informacione objektive dhe analiza për çështjet jetike vendore dhe rajonale të rëndësishme për reforma të suksesshme demokratike dhe ekonomike.
lajme   evropa-lire   radio
Shtuar më 16.04.2010 - 13:11:18 nga egzoni
Kategoria: Lajme
http://www.evropaelire.org/archive/news/latest/704/704.html
 
 
artikujt e fundit
 
Maqedoni: Policia ka arrestuar 29 të dyshuar për drogë
Policia në Shkup thotë se ka arrestuar 29 tregtarë të dyshuar të drogës, të lidhur me unaza trafikantësh në Gjermani dhe Austri, gjatë ndërhyrjeve në gjithë Maqedoninë. Zëdhënësi Ivo Kotevski tha se policia kishte bastisur shtëpitë në kryeqytetin Shkup dhe në tri qytete të tjera, në operacionin, të cilin me informacione e kishin ndihmuar autoritetet e Gjermanisë dhe ...
22.12.2010 - 17:48:00
http://www.evropaelire.org/archive/news/20101222/704/704.html?id=2256319
 
Kosovë: Jagxhilar u takua me ambasadorin e Turqisë
Ministri i mjedisit dhe planifikimit hapësinor i Kosovës në largim, Mahir Jagxhilar, e ka pritur sot në një takim lamtumirës, ambasadorin e Turqisë në Kosovës, Metin Husrev Unler. Zoti Jagxhilar e falënderoi ambasadorin Metin për përkrahjen e vazhdueshme, që ai dhe qeveria e Turqisë i kanë dhënë për të gjitha proceset nëpër të cilat ka kaluar Republika e Kosovës, njofton Ministria ...
22.12.2010 - 17:09:00
http://www.evropaelire.org/archive/news/20101222/704/704.html?id=2256306
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.