Direktoria e RSS-ve shqip
 
RSS-Feed
/template/media/country/al.gif Humor Shqip RSS
HumorShqip.net - Nje faqe ku mund te gjeni gjithcka reth humorit si p.sh barcaleta , foto dhe video humoristike etj.
humor   barcaleta   humor-shqip   video-humoristike
Shtuar më 14.06.2010 - 17:41:22 nga besart
Kategoria: Humor Eksporto RSS-Feed
http://www.humorshqip.net
 
 
artikujt e fundit
 
Biondja kameriere
Punon biondja kameriere në një restorant: Cingëron telefoni: “Dëshiroj ta rezervojë për sonte një tavolinë për tetë veta” Ndërsa biondja i përgjigjet: “Prapë ju! A të kam thënë që pesë herë se ne nuk shesim mobile!”.
22.12.2010 - 17:51:52
http://www.humorshqip.net/barcoleta/biondja-kameriere/
 
Gënjeshtra
Si e kuptoni një politikan kur gënjen? Shikojeni me kujdes, nëse i lëviz buzët atëherë ai gënjen!
22.12.2010 - 17:50:14
http://www.humorshqip.net/barcoleta/genjeshtra/
 
Billderi
Një vajzë e bukur në një lokal gjen forcën dhe i afrohet një djali goxha të zhvilluar, billder, dhe e pyet: “A po me tregon çka ki me ba të shtunën?” “Kam me i ushtru pak këmbët edhe bicepsin!”
22.12.2010 - 17:49:50
http://www.humorshqip.net/barcoleta/billderi/
 
Muhabet fqinjësh
Bisedojnë dy fqinje: “Ishalla e shitni at qen. Vajza ime s’ka mujt me ushtru dje këndimin pasi qeni juaj vazhdimisht lehte me një zë të tmerrshëm” “Më fal kojshi, po vajza jote filloi e para!”
22.12.2010 - 17:41:10
http://www.humorshqip.net/barcoleta/muhabet-fqinjesh/
 
Gjakovari
-Ukon gjakovari n'Prishtin,edhe kur u ardh koha mu kthy nshpi eka njek autobusin permas deri ngjakov,kur u hi mrena nshpi eka vet nana vet me qka erdhe djali jem? -djali: ekom njek autobusin permas deri ktu, ikom pshtu 2 euro,nana ja bon pse nuk e njekshe taxin ikishe pshtu 20euro o MAGAR
22.11.2010 - 16:24:52
http://www.humorshqip.net/barcoleta/gjakovari-2/
 
Ne Gjykatë
-Gjykatësi: I pandehur a e dini se sot eshte e ndaluar ta rrahni gruan? - I pandehuri: por une zotri gjykates nuk e kam rrah sod por para 14-të ditesh!
22.11.2010 - 16:07:29
http://www.humorshqip.net/barcoleta/ne-gjykate/
 
Opcioni
-Cilin opcion nuk e ka femiu i Etiopis ne mesenger-in e tij - …”Out to lunch”
22.11.2010 - 16:04:55
http://www.humorshqip.net/barcoleta/opcioni/
 
Banja e grave
Nje burre hyn gabimisht ne banjot e grave dhe sa e shikon nje grua fillon e bertet -Ky i kthehet dhe i thote: -Zonje ca ke qe bertet? - -Po kjo eshte banjo per grate, i thote zonja -Burri nxjerr (rrushin) dhe i thote: -Edhe ky per grate eshte!..
22.11.2010 - 15:56:57
http://www.humorshqip.net/barcoleta/barcoleta-per-te-rritur/banja-e-grave/
 
 
 
RSS-FEED Jonë
Ju mund të abonoheni edhe tek RSS-FEED e faqes tonë ...
 
 
Kërko
 
 
Kyçja
Shfrytezuesi:
Fjalëkalimi:
 
Keni harruar fjalëkalimin?
 
 
Kategoritë
 
 
Temat Kryesore
 
 
© 2009 ShqipRSS - Të gjitha të drejtat e mbrojtura.